Hakkımızda

Bebeler Sarayı

Bebeler Sarayı CEO - Muhammet Vefa ASLANCA

5 Ağustos 2013 yılında hayata gözlerini açan Eren Bebeler Sarayı, bebeklerin renkli dünyasında yepyeni bir heyecan yarattı. Bu renkli dünyaya atılan ilk adımlar her geçen gün daha da heyecanla atılmaya başladı. Dünyaya yeni gelen bir bebeğin heyecan ve gülümsemesine benzer bizim açılışımız. Çevremizde de bu şekilde bilindi.

Eren Bebeler Sarayı Mağazası Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hizmet vermektedir. Merkezimiz Diyarbakır ilindedir. Hizmet verdiğimiz bölge olarak çocuk sayısı oldukça fazla olmasına rağmen nüfusa hitap eden kaliteli sağlam ürünler üreten bir mağaza bulunmamaktaydı. Bebeler sarayı, bu ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkışına bağlı olarak Türkiye'de hizmet veren en kaliteli markaların ürünlerini birinci elden çocuklarımıza sunmaya devam etmektedir. Ürünlerimiz birinci elden faturalı ve garantili olarak getirtilmekte ve tüketiciye de aynı ciddiyetle satılmaktadır.

Bebeler sarayı, Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 11 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati hizmet veren bir firmayız.

Çocuğunuz için aklınıza gelen tüm ihtiyaçlarınızı Siverek Bebeler Sarayı mağazasında bulabilirsiniz. Web sitemizde ürünlerimiz ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Siverek bebeler sarayı web sitesi, şimdilik mağazamızda satılan ürünlerin genel anlamda tanıtımı amacıyla kurulmuştur. İleride müşterilerden gelen istekler doğrultusunda e-ticaret sitemizi de kurmayı düşünmekteyiz.

Bebeler Sarayı web sitesinde

Mağazamızdaki ürünlerin tanıtımı
Mağazamızın tanıtımı
Mağazamızın adres ve Telefonları
Dilek ve Şikayetleriniz İçin online Formlar
Mağazamızın Kurumsal Yüzü
Çalışma Prensiplerimiz
Hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sizlerin ve bebeklerimizin memnuniyetini sağlamak ve uzun yıllar bu mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bebeler Sarayı mağazasına gelerek çocuğunuzun yüzündeki mutluluğu bizimle paylaşmanız en büyük dileğimizdir.

Öncelikle bizlere güvenerek değerli zamanını harcayıp mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize devamında Bizlere maddi - manevi destek sağlan tüm dostlarımıza buradan teşekkürü bir borç biliriz. Sizler için çalışıyoruz.
Muhammed Vefa ASLANCA
Eren Bebeler Sarayı CEO'su
Image
Image
Image

Hayriye Mh. Kışla Cdç - LCW Mağazası Yanı
No:30/B Siverek/ŞANLIURFA

(0532) 175 7077 ve (0414) 552 10 91
info@bebelersarayi.net

Website Traffic

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Bebeler Sarayı Mağazası Resmi Web Sitesi. Web Tasarım Koray ÇOKOL